نصب و راه اندازی سامانه وبینار

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۰ کد : ۶۱۶ اخبار و رویداد ها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۳۹
به همت مدیریت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با توجه به برخی اقدامات و تمهیدات دانشگاه در زمینه آموزش مجازی طی یک ماه گذشته دومین سامانه آموزش مجازی و وبینار دانشگاهی در این دانشگاه راه‌اندازی گردید.
نصب و راه اندازی سامانه وبینار

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تحت‌الشعاع قرارگرفتن فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی کشور، دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برای تداوم فعالیت های دانشگاه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، در ماه گذشته سامانه آموزش مجازی را برای حل مشکل عقب‌ماندگی تحصیلی در این ایام با همکاری واحد فناوری اطلاعات راه اندازی و هم اکنون ادامه کلاس های نیم سال دوم ۹۸-۹۹ به صورت مجازی در حال برگزاری می باشد .

نظر به ضرورت گسترش کمی و کیفی آموزش الکترونیکی در دانشگاه مرکز فناوری اطلاعات با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات اقدام به راه اندازی دومین سامانه آموزش الکترونیکی کرده است که علاوه بر ویژگی آموزشی آن امکان برگزاری جلسات کاری مجازی (وبینار) در کلیه سطوح را دارا می باشد .  از دیگر امکانات آن میتوان به چند پاد گپ ، نظرسنجی ، آزمون ها آنلاین اشاره کرد .


نظر شما :